czwartek, 9 października 2014

Różowo mi - czyli poniedziałkowe mani :)

Hej hej ;)

Posta miałam wrzucić we wtorek, no niestety czas mi na to nie pozwolił... do 17 byłam na uczelni, więc możecie się tylko domyślać jak bardzo mi się nic nie chciało :P. Potem miałam wrzucić w środę, no ale, rano w pracy, po południu stajnia i na stajni dostałam taki wycisk od kobyłki, że do tej pory mnie wszystko boli! Siejka jest niestety nieznośna na jesień i w trakcie jazdy strasznie macha i szarpie głową... No ale nie o tym ;p dzisiaj się z końcu zebrałam i wrzucam Wam moje pazurki i to co na nich zmalowałam w poniedziałek :) jak możecie się domyślać po tytule, pazurki są w odcieniach różu :) I przy okazji pokażę też wtorkowe oczko [ale tylko jedno zdjęcie :P], które zmalowałam z myślą o pazurkach :)

Dobra, koniec gadania, zapraszam Was Kochane na zdjęcia :)Do wykonania mani użyłam:
* odżywka Sally Hansen Maximum Growth plus (nie ma na zdj) - jako baza
* Avon nailwear pro+ - Orchid Splash
* Golden Rose Color Expert nr 12
* mySecret Nail Art nr 226 Diamond Shine
* karuzela ozdób z chinczyka :)

Mani bardzo mi się podobało, nie pogościło u mnie jednak zbyt długo. Głównie dlatego, że w środę w pracy od otwierania kartonów odpadły mi dwie ozdóbki, no i pościerały mi się trochę końce, Tak więc dzisiaj już mam co innego, ale to Wam pokażę w kolejnym poście ;)

A tak prezentowały się pazurki:Starałam się jak najlepiej uchwycić ten top od mySecret jednak było to bardzoo trudne zadanie! Mam nadzieję, że jednak go dojrzycie :P

A tak prezentowały się oczka z różowo-czarną kreską:
Różowa to cień z paletki mySecret Hot Colors, a czarna to eyeliner Wibo ;)

I jak Wam się podobają pazurki? No i makijaż?;>

Czekam na Wasze opinie ! ;)

Dobrej nocy ;*
Patuuem.

2 komentarze:

Dziękuję za każdą pozostawioną w komentarzu opinię :) Zarówno za te pozytywne jak i negatywne ;) Wszystkie są dla mnie motywacją :)